Hlavní stránka

Plánované akce
1.8. - Letní rocková zábava - TampelBand
1. srpna pořádáme letní rockovou zábavu s kapelou TampelBand.
Bude připraveno občerstvení, pivo i něco tvrdšího.

vytvořil:Kenda - 2020-07-15
8.8. - Soutěž Rváčov - Pohár OSH Semily

vytvořil:Kenda - 2020-07-27
Události roku 2020
Červen a Červenec - Příprava zábavy
Od půlky června jsme začali s přípravou letní zábavy. Letos jsme si dali za cíl výrazně vylepšit náš areál, zkrášlit ho, zvýšit kapacitu a také rozšířit prodejní místa aby se netvořili fronty a hosté se u nás mohli ještě více bavit.

U Kaple (hasičárny) jsme odpracovali mnoho hodin, během kterých jsme vedle obvyklé údržby (sekání trávy, úklid, drobné opravy budovy, ..) zvládli následující:
- přerovnat a uklidit "dřevník" pod lípou
- přestěhovat maringotku do prostoru mezi garáž a zastávku
- opravit a zkulturnit maringotku
- vyrobit nové lavice na sezení
- vyrobit pult pro prodej panáků a nealka
- přerovnat metr dříví pro rozšíření areálu
- vyrobit kostky na stání u panáků
- vyrobit nový, kovový stupínek pod prodejní okna
- zabezpečit propust u silnice novým, téměř nezničitelným roštem
- srovnat terén pod lípou i v prostoru za hasičárnou
- opravit pódium
a mnoho dalšího.

Díky tomu všemu vznikl krásný prostor pod lípou, který nám výrazně navýšil počet míst k sezení. Prodej kořalky a nealka jsme přesunuli za garáž, kde je větší klid pro prodej a také místo jednoho prodejního místa máme nyní dvě. Fronty, které se nám u panáků tvořili v předchozím roce, jsou tak minulostí. Zároveň díky novému stupínku můžeme prodávat pivo ze dvou oken a tak na naší zábavě potečou dva druhy piva.

Věříme, že všechny tyto změny přispějí ke zvýšení kvality našich zábav i dalších akcí.
vytvořil:Kenda - 2020-08-10
18.1. - Výroční valná hromada
V sobotu 18.1. se bude v hasičské zbrojnici na Rváčově konat výroční valná hromada za rok 2019.

Začátek je v 17:00.
vytvořil:Kenda - 2020-01-12