Pohár OSH Semily

Nejúspěšnější týmy

V tabulce jsou počty medailových umístění všech týmů, které se zúčastnili okresního poháru.

Týmy lze seřadit podle počtu prvních, druhých a třetích míst nebo podle celkového počtu medailových umístění.

Jsou odděleny výsledky týmů mužů a žen.

Kategorie
Muži Ženy

Týmy mužů s nejvíce medailovými umístěními
Pořadí Název týmu Zlato Stříbro Bronz Celkem
1. Želechy 16 19 17 52
2. Libštát 6 10 14 30
3. Bítouchov 6 9 14 29
4. Bozkov "A" 22 19 13 54
5. Roprachtice 20 18 12 50
6. Rváčov 8 8 11 27
7. Ploužnice 11 4 9 24
8. Veselá 13 3 5 21
9. Bystrá nad Jizerou 0 4 5 9
10. Bozkov "B" 6 4 4 14
11. Škodějov "A" 5 6 4 15
12. Košťálov 3 2 4 9
13. Semínova Lhota "A" 2 2 4 8
14. Veselá "B" 2 4 3 9
15. Bukovina 0 1 3 4
16. Dolní Sytová 0 2 2 4
17. Pohoří 0 1 2 3
18. Příchovice 0 0 2 2
19. Škodějov "B" 2 2 1 5
20. Nouzov 1 0 1 2
21. Ploužnice "B" 0 1 1 2
22. Roztoky u Semil 0 0 1 1
23. Rybnice 0 0 1 1
24. Jesenný 0 0 1 1
25. Desná 0 0 1 1
26. Roudný 0 0 1 1
27. Bradlecká Lhota 4 6 0 10
28. Podůlší 3 1 0 4
29. Tatobity 2 1 0 3
30. Jablonec nad Jizerou 1 1 0 2
31. Vlastiboř 1 0 0 1
32. Košov 1 0 0 1
33. Velké Hamry 1 0 0 1
34. Jeřmanice 0 2 0 2
35. Lestkov 0 1 0 1
36. Podmoklice 0 1 0 1
37. Holohlavy 0 1 0 1
38. Žďár u Kumburku 0 0 0 0
39. Brloh "A" 0 0 0 0
40. Rovensko pod Troskami 0 0 0 0
41. Heřmanice 0 0 0 0
42. Újezd pod Troskami 0 0 0 0
43. Střední škola Semily 0 0 0 0
44. Stružinec 0 0 0 0
45. Horní Branná 0 0 0 0
46. Chyjice 0 0 0 0
47. Železný Brod 0 0 0 0
48. Rváčov "B" 0 0 0 0
49. Karlinky 0 0 0 0
50. Hradčany 0 0 0 0
51. Roudný "B" 0 0 0 0
52. Bozkov "C" 0 0 0 0
53. Brloh "B" 0 0 0 0
54. Háje nad Jizerou 0 0 0 0
55. Podmoklice "B" 0 0 0 0
56. Kruh 0 0 0 0
57. Semínova Lhota "B" 0 0 0 0
58. Tuř 0 0 0 0
59. Jilemnice 0 0 0 0
60. Bítouchov "B" 0 0 0 0
61. Škodějov "C" 0 0 0 0
62. Tříč 0 0 0 0
63. Bítouchov veteráni 0 0 0 0
64. Tuhaň 0 0 0 0
65. Bělá 0 0 0 0
66. Košov "B" 0 0 0 0
67. Loukov 0 0 0 0
68. Valteřice 0 0 0 0
69. Svojek 0 0 0 0
70. Víchová nad Jizerou "A" 0 0 0 0
71. Těpeře 0 0 0 0
72. Chlum 0 0 0 0
73. Lučany nad Nisou 0 0 0 0
74. Vítkovice 0 0 0 0
75. Příšovice 0 0 0 0
76. Peřimov 0 0 0 0
77. Benecko 0 0 0 0
78. Smržovka 0 0 0 0
79. Benešov u Semil 0 0 0 0
80. Bítouchov u Ml. Boleslavi 0 0 0 0
81. Czernica 0 0 0 0
82. Klášterská Lhota 0 0 0 0
83. Brloh "Řet" 0 0 0 0
84. Roprachtice "B" 0 0 0 0
85. Nová Ves n. Pop. 0 0 0 0
86. Stružinec "B" 0 0 0 0
87. Roprachtice "Sport" 0 0 0 0
88. Chuchelna 0 0 0 0
89. Klášterská Lhota "B" 0 0 0 0
90. Víchová nad Jizerou "B" 0 0 0 0
91. Košťálov "B" 0 0 0 0
92. Roprachtice - veteráni 0 0 0 0
93. Ježov Sudecky 0 0 0 0
94. Nedaříž 0 0 0 0
95. Poniklá 0 0 0 0
96. Jeboves 0 0 0 0
97. Škodějov - dorost 0 0 0 0
98. Syřenov 0 0 0 0
99. Semily I 0 0 0 0
100. Olešnice 0 0 0 0
Vytvořeno 2017 by Kenda - dan.kendik@seznam.cz.