Pohár OSH Semily

Nejúspěšnější týmy

V tabulce jsou počty medailových umístění všech týmů, které se zúčastnili okresního poháru.

Týmy lze seřadit podle počtu prvních, druhých a třetích míst nebo podle celkového počtu medailových umístění.

Jsou odděleny výsledky týmů mužů a žen.

Kategorie
Muži Ženy

Týmy mužů s nejvíce medailovými umístěními
Pořadí Název týmu Zlato Stříbro Bronz Celkem
1. Bozkov "A" 22 19 13 54
2. Želechy 16 19 17 52
3. Roprachtice 20 18 12 50
4. Libštát 6 10 14 30
5. Bítouchov 6 9 14 29
6. Rváčov 8 8 11 27
7. Ploužnice 11 4 9 24
8. Veselá 13 3 5 21
9. Škodějov "A" 5 6 4 15
10. Bozkov "B" 6 4 4 14
11. Bradlecká Lhota 4 6 0 10
12. Košťálov 3 2 4 9
13. Veselá "B" 2 4 3 9
14. Bystrá nad Jizerou 0 4 5 9
15. Semínova Lhota "A" 2 2 4 8
16. Škodějov "B" 2 2 1 5
17. Podůlší 3 1 0 4
18. Dolní Sytová 0 2 2 4
19. Bukovina 0 1 3 4
20. Tatobity 2 1 0 3
21. Pohoří 0 1 2 3
22. Jablonec nad Jizerou 1 1 0 2
23. Nouzov 1 0 1 2
24. Jeřmanice 0 2 0 2
25. Ploužnice "B" 0 1 1 2
26. Příchovice 0 0 2 2
27. Košov 1 0 0 1
28. Vlastiboř 1 0 0 1
29. Velké Hamry 1 0 0 1
30. Lestkov 0 1 0 1
31. Podmoklice 0 1 0 1
32. Holohlavy 0 1 0 1
33. Roudný 0 0 1 1
34. Roztoky u Semil 0 0 1 1
35. Rybnice 0 0 1 1
36. Jesenný 0 0 1 1
37. Desná 0 0 1 1
38. Brloh "A" 0 0 0 0
39. Heřmanice 0 0 0 0
40. Střední škola Semily 0 0 0 0
41. Horní Branná 0 0 0 0
42. Chyjice 0 0 0 0
43. Rváčov "B" 0 0 0 0
44. Hradčany 0 0 0 0
45. Bozkov "C" 0 0 0 0
46. Brloh "B" 0 0 0 0
47. Háje nad Jizerou 0 0 0 0
48. Kruh 0 0 0 0
49. Tuř 0 0 0 0
50. Bítouchov "B" 0 0 0 0
51. Škodějov "C" 0 0 0 0
52. Bítouchov veteráni 0 0 0 0
53. Košov "B" 0 0 0 0
54. Loukov 0 0 0 0
55. Valteřice 0 0 0 0
56. Svojek 0 0 0 0
57. Víchová nad Jizerou "A" 0 0 0 0
58. Těpeře 0 0 0 0
59. Lučany nad Nisou 0 0 0 0
60. Příšovice 0 0 0 0
61. Benecko 0 0 0 0
62. Benešov u Semil 0 0 0 0
63. Czernica 0 0 0 0
64. Klášterská Lhota 0 0 0 0
65. Roprachtice "B" 0 0 0 0
66. Stružinec "B" 0 0 0 0
67. Chuchelna 0 0 0 0
68. Košťálov "B" 0 0 0 0
69. Ježov Sudecky 0 0 0 0
70. Jeboves 0 0 0 0
71. Syřenov 0 0 0 0
72. Semily I 0 0 0 0
73. Žďár u Kumburku 0 0 0 0
74. Rovensko pod Troskami 0 0 0 0
75. Újezd pod Troskami 0 0 0 0
76. Stružinec 0 0 0 0
77. Železný Brod 0 0 0 0
78. Karlinky 0 0 0 0
79. Roudný "B" 0 0 0 0
80. Podmoklice "B" 0 0 0 0
81. Semínova Lhota "B" 0 0 0 0
82. Jilemnice 0 0 0 0
83. Tříč 0 0 0 0
84. Tuhaň 0 0 0 0
85. Bělá 0 0 0 0
86. Chlum 0 0 0 0
87. Vítkovice 0 0 0 0
88. Peřimov 0 0 0 0
89. Smržovka 0 0 0 0
90. Bítouchov u Ml. Boleslavi 0 0 0 0
91. Brloh "Řet" 0 0 0 0
92. Nová Ves n. Pop. 0 0 0 0
93. Roprachtice "Sport" 0 0 0 0
94. Klášterská Lhota "B" 0 0 0 0
95. Víchová nad Jizerou "B" 0 0 0 0
96. Roprachtice - veteráni 0 0 0 0
97. Nedaříž 0 0 0 0
98. Poniklá 0 0 0 0
99. Škodějov - dorost 0 0 0 0
100. Olešnice 0 0 0 0
Vytvořeno 2017 by Kenda - dan.kendik@seznam.cz.