Pohár OSH Semily

Nejúspěšnější týmy

V tabulce jsou počty medailových umístění všech týmů, které se zúčastnili okresního poháru.

Týmy lze seřadit podle počtu prvních, druhých a třetích míst nebo podle celkového počtu medailových umístění.

Jsou odděleny výsledky týmů mužů a žen.

Kategorie
Muži Ženy

Týmy mužů s nejvíce medailovými umístěními
Pořadí Název týmu Zlato Stříbro Bronz Celkem
1. Bozkov "A" 22 19 13 54
2. Želechy 16 19 17 52
3. Roprachtice 20 18 12 50
4. Libštát 6 10 14 30
5. Bítouchov 6 9 14 29
6. Rváčov 8 8 11 27
7. Škodějov "A" 5 6 4 15
8. Bradlecká Lhota 4 6 0 10
9. Ploužnice 11 4 9 24
10. Bozkov "B" 6 4 4 14
11. Veselá "B" 2 4 3 9
12. Bystrá nad Jizerou 0 4 5 9
13. Veselá 13 3 5 21
14. Košťálov 3 2 4 9
15. Semínova Lhota "A" 2 2 4 8
16. Škodějov "B" 2 2 1 5
17. Dolní Sytová 0 2 2 4
18. Jeřmanice 0 2 0 2
19. Podůlší 3 1 0 4
20. Tatobity 2 1 0 3
21. Jablonec nad Jizerou 1 1 0 2
22. Bukovina 0 1 3 4
23. Pohoří 0 1 2 3
24. Ploužnice "B" 0 1 1 2
25. Lestkov 0 1 0 1
26. Podmoklice 0 1 0 1
27. Holohlavy 0 1 0 1
28. Nouzov 1 0 1 2
29. Vlastiboř 1 0 0 1
30. Košov 1 0 0 1
31. Velké Hamry 1 0 0 1
32. Příchovice 0 0 2 2
33. Roztoky u Semil 0 0 1 1
34. Rybnice 0 0 1 1
35. Jesenný 0 0 1 1
36. Desná 0 0 1 1
37. Roudný 0 0 1 1
38. Hradčany 0 0 0 0
39. Roudný "B" 0 0 0 0
40. Bozkov "C" 0 0 0 0
41. Karlinky 0 0 0 0
42. Háje nad Jizerou 0 0 0 0
43. Podmoklice "B" 0 0 0 0
44. Kruh 0 0 0 0
45. Brloh "B" 0 0 0 0
46. Tuř 0 0 0 0
47. Jilemnice 0 0 0 0
48. Bítouchov "B" 0 0 0 0
49. Semínova Lhota "B" 0 0 0 0
50. Škodějov "C" 0 0 0 0
51. Tříč 0 0 0 0
52. Bítouchov veteráni 0 0 0 0
53. Bělá 0 0 0 0
54. Košov "B" 0 0 0 0
55. Tuhaň 0 0 0 0
56. Valteřice 0 0 0 0
57. Svojek 0 0 0 0
58. Loukov 0 0 0 0
59. Chlum 0 0 0 0
60. Lučany nad Nisou 0 0 0 0
61. Víchová nad Jizerou "A" 0 0 0 0
62. Těpeře 0 0 0 0
63. Peřimov 0 0 0 0
64. Benecko 0 0 0 0
65. Vítkovice 0 0 0 0
66. Příšovice 0 0 0 0
67. Bítouchov u Ml. Boleslavi 0 0 0 0
68. Czernica 0 0 0 0
69. Smržovka 0 0 0 0
70. Benešov u Semil 0 0 0 0
71. Nová Ves n. Pop. 0 0 0 0
72. Stružinec "B" 0 0 0 0
73. Klášterská Lhota 0 0 0 0
74. Brloh "Řet" 0 0 0 0
75. Roprachtice "B" 0 0 0 0
76. Klášterská Lhota "B" 0 0 0 0
77. Roprachtice "Sport" 0 0 0 0
78. Chuchelna 0 0 0 0
79. Roprachtice - veteráni 0 0 0 0
80. Ježov Sudecky 0 0 0 0
81. Nedaříž 0 0 0 0
82. Víchová nad Jizerou "B" 0 0 0 0
83. Košťálov "B" 0 0 0 0
84. Poniklá 0 0 0 0
85. Jeboves 0 0 0 0
86. Škodějov - dorost 0 0 0 0
87. Semily I 0 0 0 0
88. Olešnice 0 0 0 0
89. Syřenov 0 0 0 0
90. Heřmanice 0 0 0 0
91. Újezd pod Troskami 0 0 0 0
92. Střední škola Semily 0 0 0 0
93. Žďár u Kumburku 0 0 0 0
94. Brloh "A" 0 0 0 0
95. Rovensko pod Troskami 0 0 0 0
96. Chyjice 0 0 0 0
97. Železný Brod 0 0 0 0
98. Rváčov "B" 0 0 0 0
99. Stružinec 0 0 0 0
100. Horní Branná 0 0 0 0
Vytvořeno 2017 by Kenda - dan.kendik@seznam.cz.