Hlavní stránka

Plánované akce
11.6. - Soutěž - okresní kolo Turnov
V sobotu 11.6. Se zúčastníme okresního kola postupové soutěže v požárním sportu, které se koná na atletickém stadionu v Turnově.
vytvořil: - 2022-06-05
Události roku 2022
4.6. - Okrsková soutěž - Želechy
Zúčastnili jsme se okrskové soutěže v Želechách. Všem naším týmům se na okrsku zadařilo.
Muži zaběhli čas v prvním kole čas 22,81s a ve druhém si sice trochu pohoršili, ale i čas druhého kola (23,67s) stačil na vítězství.
Ženy měli při prvním pokusu průstřik na levém terči, ale i tak 37,54s vedli. V druhém kole zaběhli o mnoho lepší útok s časem 31,01s, tento čas se stal vítězným.
Děti na této soutěži bohužel neměli konkurenci. Soutěžili tak pouze sami se sebou, ale zaběhli parádní výkon a své sezónní maximum 21,01s (první pokus 22,94s). Měli tak nejrychlejší čas dne a zaslouženě si odvezli pohárek a spoustu zážitků.
Tuto soutěž považujeme za velice úspěšný start do nové sezóny.

vytvořil:Makky - 2022-06-06
Leden-Únor - Rekonstrukce sálu
Od prosince až do února probíhaly brigády na rekonstrukci sálu v Kapli.

Během těchto brigád jsme snížili strop sádrokartonovým podhledem, oškrábali a naštukovali zdi, vybílili a celkově zkulturnili sál v naší hasičské klubovně.
vytvořil:Kenda - 2022-03-10
SDH Rvacov (*1903)