Pohár OSH Semily

Nejúspěšnější týmy

V tabulce jsou počty medailových umístění všech týmů, které se zúčastnili okresního poháru.

Týmy lze seřadit podle počtu prvních, druhých a třetích míst nebo podle celkového počtu medailových umístění.

Jsou odděleny výsledky týmů mužů a žen.

Kategorie
Muži Ženy

Týmy mužů s nejvíce medailovými umístěními
Pořadí Název týmu Zlato Stříbro Bronz Celkem
1. Bozkov "A" 20 17 12 49
2. Roprachtice 18 18 12 48
3. Želechy 16 14 16 46
4. Veselá 13 3 5 21
5. Ploužnice 11 4 8 23
6. Libštát 6 10 13 29
7. Bítouchov 6 9 14 29
8. Rváčov 6 8 10 24
9. Bozkov "B" 6 4 4 14
10. Škodějov "A" 4 6 4 14
11. Bradlecká Lhota 4 6 0 10
12. Košťálov 3 2 4 9
13. Podůlší 3 1 0 4
14. Veselá "B" 2 4 3 9
15. Semínova Lhota "A" 2 2 4 8
16. Tatobity 2 1 0 3
17. Jablonec nad Jizerou 1 1 0 2
18. Škodějov "B" 1 1 0 2
19. Nouzov 1 0 1 2
20. Vlastiboř 1 0 0 1
21. Košov 1 0 0 1
22. Velké Hamry 1 0 0 1
23. Bystrá nad Jizerou 0 4 5 9
24. Dolní Sytová 0 2 2 4
25. Jeřmanice 0 2 0 2
26. Bukovina 0 1 2 3
27. Pohoří 0 1 2 3
28. Ploužnice "B" 0 1 1 2
29. Lestkov 0 1 0 1
30. Podmoklice 0 1 0 1
31. Holohlavy 0 1 0 1
32. Příchovice 0 0 2 2
33. Rybnice 0 0 1 1
34. Jesenný 0 0 1 1
35. Roudný 0 0 1 1
36. Roztoky u Semil 0 0 1 1
37. Bítouchov veteráni 0 0 0 0
38. Škodějov "C" 0 0 0 0
39. Tříč 0 0 0 0
40. Košov "B" 0 0 0 0
41. Tuhaň 0 0 0 0
42. Bělá 0 0 0 0
43. Svojek 0 0 0 0
44. Loukov 0 0 0 0
45. Valteřice 0 0 0 0
46. Lučany nad Nisou 0 0 0 0
47. Víchová nad Jizerou "A" 0 0 0 0
48. Těpeře 0 0 0 0
49. Chlum 0 0 0 0
50. Benecko 0 0 0 0
51. Vítkovice 0 0 0 0
52. Příšovice 0 0 0 0
53. Peřimov 0 0 0 0
54. Czernica 0 0 0 0
55. Smržovka 0 0 0 0
56. Benešov u Semil 0 0 0 0
57. Bítouchov u Ml. Boleslavi 0 0 0 0
58. Stružinec "B" 0 0 0 0
59. Klášterská Lhota 0 0 0 0
60. Brloh "Řet" 0 0 0 0
61. Roprachtice "B" 0 0 0 0
62. Nová Ves n. Pop. 0 0 0 0
63. Klášterská Lhota B 0 0 0 0
64. Roprachtice "Sport" 0 0 0 0
65. Chuchelna 0 0 0 0
66. Ježov Sudecky 0 0 0 0
67. Nedaříž 0 0 0 0
68. Víchová nad Jizerou "B" 0 0 0 0
69. Košťálov "B" 0 0 0 0
70. Roprachtice - veteráni 0 0 0 0
71. Jeboves 0 0 0 0
72. Škodějov - dorost 0 0 0 0
73. Poniklá 0 0 0 0
74. Olešnice 0 0 0 0
75. Syřenov 0 0 0 0
76. Semily I 0 0 0 0
77. Střední škola Semily 0 0 0 0
78. Žďár u Kumburku 0 0 0 0
79. Brloh "A" 0 0 0 0
80. Rovensko pod Troskami 0 0 0 0
81. Heřmanice 0 0 0 0
82. Újezd pod Troskami 0 0 0 0
83. Rváčov "B" 0 0 0 0
84. Stružinec 0 0 0 0
85. Horní Branná 0 0 0 0
86. Chyjice 0 0 0 0
87. Železný Brod 0 0 0 0
88. Bozkov "C" 0 0 0 0
89. Karlinky 0 0 0 0
90. Hradčany 0 0 0 0
91. Roudný "B" 0 0 0 0
92. Kruh 0 0 0 0
93. Brloh "B" 0 0 0 0
94. Háje nad Jizerou 0 0 0 0
95. Podmoklice "B" 0 0 0 0
96. Bítouchov "B" 0 0 0 0
97. Semínova Lhota "B" 0 0 0 0
98. Tuř 0 0 0 0
99. Jilemnice 0 0 0 0
Vytvořeno 2017 by Kenda - dan.kendik@seznam.cz.