Pohár OSH Semily

Nejúspěšnější týmy

V tabulce jsou počty medailových umístění všech týmů, které se zúčastnili okresního poháru.

Týmy lze seřadit podle počtu prvních, druhých a třetích míst nebo podle celkového počtu medailových umístění.

Jsou odděleny výsledky týmů mužů a žen.

Kategorie
Muži Ženy

Týmy mužů s nejvíce medailovými umístěními
Pořadí Název týmu Zlato Stříbro Bronz Celkem
1. Bozkov "A" 22 19 13 54
2. Roprachtice 20 18 12 50
3. Želechy 16 19 17 52
4. Veselá 13 3 5 21
5. Ploužnice 11 4 9 24
6. Rváčov 8 8 11 27
7. Libštát 6 10 14 30
8. Bítouchov 6 9 14 29
9. Bozkov "B" 6 4 4 14
10. Škodějov "A" 5 6 4 15
11. Bradlecká Lhota 4 6 0 10
12. Košťálov 3 2 4 9
13. Podůlší 3 1 0 4
14. Veselá "B" 2 4 3 9
15. Semínova Lhota "A" 2 2 4 8
16. Škodějov "B" 2 2 1 5
17. Tatobity 2 1 0 3
18. Jablonec nad Jizerou 1 1 0 2
19. Nouzov 1 0 1 2
20. Vlastiboř 1 0 0 1
21. Košov 1 0 0 1
22. Velké Hamry 1 0 0 1
23. Bystrá nad Jizerou 0 4 5 9
24. Dolní Sytová 0 2 2 4
25. Jeřmanice 0 2 0 2
26. Bukovina 0 1 3 4
27. Pohoří 0 1 2 3
28. Ploužnice "B" 0 1 1 2
29. Lestkov 0 1 0 1
30. Podmoklice 0 1 0 1
31. Holohlavy 0 1 0 1
32. Příchovice 0 0 2 2
33. Roztoky u Semil 0 0 1 1
34. Rybnice 0 0 1 1
35. Jesenný 0 0 1 1
36. Desná 0 0 1 1
37. Roudný 0 0 1 1
38. Brloh "B" 0 0 0 0
39. Háje nad Jizerou 0 0 0 0
40. Podmoklice "B" 0 0 0 0
41. Kruh 0 0 0 0
42. Semínova Lhota "B" 0 0 0 0
43. Tuř 0 0 0 0
44. Jilemnice 0 0 0 0
45. Bítouchov "B" 0 0 0 0
46. Škodějov "C" 0 0 0 0
47. Tříč 0 0 0 0
48. Bítouchov veteráni 0 0 0 0
49. Tuhaň 0 0 0 0
50. Bělá 0 0 0 0
51. Košov "B" 0 0 0 0
52. Loukov 0 0 0 0
53. Valteřice 0 0 0 0
54. Svojek 0 0 0 0
55. Víchová nad Jizerou "A" 0 0 0 0
56. Těpeře 0 0 0 0
57. Chlum 0 0 0 0
58. Lučany nad Nisou 0 0 0 0
59. Vítkovice 0 0 0 0
60. Příšovice 0 0 0 0
61. Peřimov 0 0 0 0
62. Benecko 0 0 0 0
63. Smržovka 0 0 0 0
64. Benešov u Semil 0 0 0 0
65. Bítouchov u Ml. Boleslavi 0 0 0 0
66. Czernica 0 0 0 0
67. Klášterská Lhota 0 0 0 0
68. Brloh "Řet" 0 0 0 0
69. Roprachtice "B" 0 0 0 0
70. Nová Ves n. Pop. 0 0 0 0
71. Stružinec "B" 0 0 0 0
72. Roprachtice "Sport" 0 0 0 0
73. Chuchelna 0 0 0 0
74. Klášterská Lhota "B" 0 0 0 0
75. Víchová nad Jizerou "B" 0 0 0 0
76. Košťálov "B" 0 0 0 0
77. Roprachtice - veteráni 0 0 0 0
78. Ježov Sudecky 0 0 0 0
79. Nedaříž 0 0 0 0
80. Poniklá 0 0 0 0
81. Jeboves 0 0 0 0
82. Škodějov - dorost 0 0 0 0
83. Syřenov 0 0 0 0
84. Semily I 0 0 0 0
85. Olešnice 0 0 0 0
86. Žďár u Kumburku 0 0 0 0
87. Brloh "A" 0 0 0 0
88. Rovensko pod Troskami 0 0 0 0
89. Heřmanice 0 0 0 0
90. Újezd pod Troskami 0 0 0 0
91. Střední škola Semily 0 0 0 0
92. Stružinec 0 0 0 0
93. Horní Branná 0 0 0 0
94. Chyjice 0 0 0 0
95. Železný Brod 0 0 0 0
96. Rváčov "B" 0 0 0 0
97. Karlinky 0 0 0 0
98. Hradčany 0 0 0 0
99. Roudný "B" 0 0 0 0
100. Bozkov "C" 0 0 0 0
Vytvořeno 2017 by Kenda - dan.kendik@seznam.cz.